מגוון רחב של קופסאות אוכל איכותיות, מבית המותגים במובילים בארץ ובעולם מחכים לכם בקטלוג המוצרים שלנו. קופסאות אוכל באיכות מדהימה, בעיצוב מדהים ובאטימות מוחלטת, שהופכת גם את האוכל המחומם שלכם לטרי וטעים כאילו הוכן עכשיו.

קופסאות אוכל למטבח

קופסאות אוכל הינן מוצר נפוץ וחשוב מאוד במטבח שלנו, בין אם אנחנו צריכים פתרונות אחסון אוכל במקרר בצורה נוחה ופשוטה יותר מאשר להכניס סירים ענקיים ישירות למקרר ובין אם אנחנו רוצים לקחת איתנו אוכל לפיקניק או לעבודה.

כל אלה, הן מה שהופך את קופסאות אחסון האוכל הללו לכלי הכרחי במטבח.

בעבר, קופסאות אוכל שימשו אך ורק לאחסון המזון, אך עם התקדמות הטכנולוגיה והגדרת צרכים ברורה יותר ניתן לחלק את קופסאות האוכל ל-2 סוגים עיקריים:

  1. קופסאות אחסון לאוכל יבש
  2. קופסאות אחסון לאוכל רטוב

במקרים של אוכל יבש, לרוב נמצא קופסאות מפלסטיק קשיח, אשר נועד לשמור על הטריות לאורך זמן. קופסאות אלו לא נועדו לכניסה למקרר, אלא על המדף, על מנת שלא יהרסו.

מנגד, נמצא את קופסאות האוכל הטוב אשר עשויות מפלסטיק לרוב גמיש יותר, אשר אותו ניתן לשמור במקרר ובנוסף לחמם אותן במיקרו ללא סיכון כלל.

מהי מטרת קופסאות האוכל?

מטרת קופסאות האוכל הינן שמירה על המזון שבקופסא ולמנוע מגע עם אוויר למניעת חמצון של המזון. תקחו לדוגמה אוכל ותשימו אותו במקרר ללא אחסון מיועד, תרגישו כי האוכל מתייבש או נרקב תוך זמן קצר. קופסאות האוכל מונעות זאת.

על החשיבות של האיכות

לאיכות הקופסאות יש משמעות אדירה שעלולה להשפיע על טיב האוכל ולשמירה על הבריאות שלנו. תזכרו בעבר שהייתם פותחים את המקרר ורואים קופסת גלישה ומתאכזבים לגלות כי מדובר בקופסת אחסון עבור מזון אחד. קופסאות הגלידה שהיו נפוצות בעבר, כבר לא נפוצות היום וזאת בעיקר בשל היותן לא איכותיות ולא שומרות על טריות המזון.

איזו קופסת אוכל כדאי לי לקנות?

מומלץ לקנות 10 קופסאות אוכל כאשר 5 קופסאות אוכל ישרתו את המזון היבש ו5 קופסאות אוכל ישרתו את המזון הרטוב. מומלץ לקנות את הקופסאות בגדלים שונים על מנת לאחסן סוגי אוכל שונים בכמויות שונות ובגדלים שונים.

כיום ישנן חברות רבות המייצרות קופסאות מסוג זה אך חשוב מאוד לבחור בחברה איכותית, אמינה ומומלצת. אין סיבה לבחור בקופסאות דווקא על סמך המחיר היקר, שכן המחיר אינו תמיד משקף את איכות המוצר. מה שכן, בטוח שאל תלכו על המוצר הזול ביותר, מדובר באוכל שאתם אוכלים ואתם רוצים לוודא שהוא מיוצר מחומרים איכותיים, לא רעילים ולא כאלו שיכולים לפגוע בבריאות שלכם.

מומלץ לחקור מעט על החברות השונות, לקרוא על החברה ולבדוק את המחירים המוצעים, שהם אכן תואמים את התקציב שלכם.

תשקיעו קצת מחשבה על בחירת הקופסה שנועדה לשרת ולאחסן את האוכל שאתם אוכלים ושעמלתם עליו שעות רבות.

Filter